Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ulaşım

Deniz ve karayolu ulaşmının çok kolay ve rahat olduğu Mudanya İlçesi ve Tirilye Beldesine, karayolunu kullanarak ulaşmak isteyenler, eğer İstanbul'dan otobusBursa yönüne geliyorlarsa Gemlik'i 3 km. geçtikten sonra Engürücük sapağından girerek Kurşunlu, Güzelyalı, Mudanya üzerinden Zeytinbağı'na varabilirler. Diğer yönlerden gelenlerin Bursa içerisinden Mudanya yoluna girmeleri gerekiyor.

Bursa'nın şirin bir ilçesi olan Mudanya'nın Bursa merkeze uzaklığı sadece 18 kilometre ve otomobille yaklaşık 20 dakika sürüyor. Eğer ulaşımı toplu taşıma araçları ile gerçekleştirmek istiyorsanız. Bursa Organize Sanayi Bölgesi Metro istasyonu'ndan Mudanya'ya her 10 dakikada bir, Zeytinbağı'na ise her 45 dakikada bir seferler düzenliyor.

kistarifesi

Mudanya'ya deniz ulaşımı da gayet rahat ve kolay. Sabah ve akşam karşılıklı feribot seferlerinin düzenlediği Mudanya Güzelyalı iskelesinden, Bursa-İstanbul Feribot seferleri ile Mudanya'dan istanbul'a yada istanbul'dan Mudanya'ya gitmek sadece 1.5 saat sürüyor.


Mudanya'ya vardıktan sonra sadece 10 km'lik yeşillikler içinden geçen bir yoldan eşsiz deniz manzarasını seyrederek Zeytinbağı'na ulaşabilirsiniz.

163 Nolu Öz Zeytinbağı Taşıyıcılar Kooperatifi
Tel: 0224. 563 27 13  

 

user6

user7

user8

user9

Çamlı Kahve